zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Drb Centrum OdszkodowaŃ (wrocław,wołów,oborniki Śląskie,brzeg Dolny,wałbrzych,swidnica]

(Wrocław, Wroclaw, )
Drb Centrum OdszkodowaŃ (wrocław,wołów,oborniki Śląskie,brzeg Dolny,wałbrzych,swidnica] Drb Centrum OdszkodowaŃ (wrocław,wołów,oborniki Śląskie,brzeg Dolny,wałbrzych,swidnica]

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej
działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów
z terenu całego kraju.

MENADŻER
Miejsce pracy: (Wrocław,Wołów,Oborniki Śląskie,Brzeg Dolny,Wałbrzych,Swidnica,Ząbkowice Śląskie,Grodków,Nysa,Oława,Brzeg,Strzelin,Bierutów,Namysłów,Oleśnica,Trzebnica)
Opis stanowiska:
&#8226;
reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
&#8226;
tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji, zarządzanie zespołem
sprzedażowym oraz szkolenia,
&#8226;
dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
&#8226;
wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.
Mile widziane:

&#183; doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
&#8226;
możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
&#8226;
jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją
działalność i zarobić dodatkowe pieniądze:
. Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści,
. Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
. Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
. Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
. Handel, Usługi,
. Studenci,
. BHP,
. MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.

Oferujemy:
&#183; pracę w dynamicznym otoczeniu,
&#183; indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
&#183; wysokie wynagrodzenia,
&#183; finansowanie samochodów,
&#183; wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.
Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres kariera@drb.pl