zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca telefoniczny Klienta z językiem Węgierskim

(Warszawa, Warszawa, )

Dla Światowego klienta, do centrum obsługi klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr. Ref: WWK12DTJW
Miejsce Pracy: Warszawa/Ursynów

Opis Stanowiska:

Telefoniczna obsługa telefoniczna klienta (telefony przychodzące)
Ustalanie budżetu kampanii reklamowej dla klientów biznesowych
Optymalizacja kampanii reklamowej klienta
Przeprowadzanie szkoleń on-line z zakresu kreowania reklamowych kampanii internetowych

Wymagania:

Biegła znajomość języka Węgierskiego w mowie i piśmie.
Wykształcenie wyższe &#8211; również studenci IV, V roku (preferowane kierunki: zarządzanie, informatyka, finanse)
Doświadczenie w kontakcie z klientem: telefoniczne, on-line (min. 6m-cy)
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych &#8211; warunek konieczny
Duże umiejętności interpersonalne
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy pod presją czasu
Samodzielność w działaniu, kreatywność

Klient oferuje:

Umowa o pracę od pierwszego dnia szkolenia
3 500,- brutto (podstawa) + premie
Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 lub 10-18
Kontakt telefoniczny (ew. mailowy) z klientem biznesowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.kuleczka@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: WWK12DTAR

Tel: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;