Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca klienta

(Tarnów, Tarnów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Tysiące ludzi zmieniło pracę w ciągu ostatniego roku...

Nie tylko aby zmienić...ponieważ zmiana dla samej zmiany nie przynosi długotrwałych korzyści...

A dlatego, iż byli pewni swoich umiejętności wykorzystywania możliwości lepszych dochodów czy szansy szybszego rozwoju. Możliwości, jakich w ich dotychczasowej sytuacji nie było.

Jeśli zastanawiałeś/aś się nad własną przyszłością - możliwością wyższych zarobków i szybszego rozwoju...

Myślę, że powinien/powinna Pan/Pani poznać AVIVA.

Nasza praca nie jest pracą dla każdego. Ale właściwej osobie - dojrzałej, dobrze postrzeganej, ambitnej - oferujemy profesjonalną karierę w sprzedaży i usługach.
Co ważne, jest to zawód w którym można ustalać sobie własne cele dochodowe, realizować swoje możliwości przez osobistą działalność i osiągnąć prestiżową pozycję zarówno w naszej firmie, jak i środowisku biznesowym.

To tak proste, jak odesłanie maila z numerem telefonu i prośbą o kontakt...może będzie to Twój pierwszy krok do szczęścia i osobistego sukcesu w biznesie.

Prześlij swoje CV na adres: tarnow@aviva.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl