Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Doradca Techniczno - Handlowy dla Przemys逝

(Ca豉 Polska, Golub-Dobrzy, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

ETIF Polska Sp. z o.o.

ETIF Polska Sp. z o.o. to Agencja Doradztwa Personalnego dzia豉j帷a od roku 2006 na polskim rynku szeroko rozumianego obszaru HR. Obecnie dla naszego Klienta, Firmy z kapita貫m skandynawskim, kt鏎a jest solidnym i wiarygodnym pracodawc b璠帷ym jednym z g堯wnych dostawc闚 wentylator闚 i wyposa瞠nia na 鈍iatowym rynku okr皻owym i l康owym poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: lubelskie
Numer referencyjny: IS/03/11
Opis stanowiska:

aktywna sprzeda produkowanych wyrob闚 w sektorze B2B przy uwzgl璠nieniu za這穎nego planu sprzeda篡,
doradztwo techniczne (tj. dob鏎 optymalnych pod wzgl璠em technicznym i cenowym rozwi您a pod k徠em istniej帷ych b康 projektowanych uk豉d闚 wentylacyjnych w obiektach przemys這wych),
wsp馧praca z dzia貫m produkcji i zarz康em firmy,
ofertowanie.

Wymagania:

minimum 2 letnie do鈍iadczenie na stanowisku In篡niera Sprzeda篡 / Przedstawiciela Handlowego w obszarze inwestycji przemys這wych,
konieczne do鈍iadczenie w sprzeda篡 d鏏r inwestycyjnych/rozwi您a dla przemys逝,
umiej皻no嗆 rozwi您ywania problem闚 technicznych,
mile widziana znajomo嗆 bran篡 HVAC, szczeg鏊nie producent闚 przemys這wych urz康ze wentylacyjnych,
wykszta販enie techniczne, preferowane wy窺ze.

Oferujemy:

prac dla solidnego skandynawskiego pracodawcy zainteresowanego nawi您aniem d逝goterminowej wsp馧pracy,
obszar dzia豉nia do wyboru: woj. lubuskie, dolno郵御kie, opolskie, 郵御kie, ma這polskie lub woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kuj.-pom., warmi雟ko-mazurskie,
nienormowany czas pracy,
niezb璠ne narz璠zia pracy,
wynagrodzenie sk豉daj帷e si z cz窷ci sta貫j i prowizyjnej.

Osoby spe軟iaj帷e powy窺ze kryteria prosimy o wysy豉nie aplikacji na adres rekrutacja@etif.eu

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl