zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Techniczno-Handlowy

(Woj. lubelskie, Lublin, )

Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma, dynamicznie rozwijająca się i działająca w branży rusztowań. W związku z rozwojem struktur firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo lubelskie

Zakres obowiązków:
&#8226; Realizowanie planów sprzedaży,
&#8226; nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów handlowych na podległym obszarze,
&#8226; negocjacje handlowe
&#8226; udzielanie klientom wsparcia technicznego,
&#8226; koordynacja zleceń, optymalizacja kosztów realizacji zlecenia, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych
&#8226; opracowywanie raportów z działań

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe techniczne
&#8226; minimum doświadczenie w wykonawstwie
&#8226; doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
&#8226; prawo jazdy kategorii B
&#8226; dobra znajomość MS Office oraz Auto Cada,
&#8226; łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ukierunkowanie na cel, samodzielność i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego &#8211; w postaci szkoleń i awansu,
&#8226; Pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży,
&#8226; Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: Katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy także o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."