Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Doradca Klienta w Dynamicznej Firmie

(Ca豉 Polska, Katowice, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

W zwi您ku z dynamicznym rozwojem poszukujemy os鏏 na stanowisko doradcy klienta.

 bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
 szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
 pozycja lidera zespo逝 dla najlepszych

Opis stanowiska:
- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klient闚,
- Obs逝ga klient闚 &#8211; sporz康zanie um闚 i pe軟omocnictw, aktywna pomoc w zbieraniu niezb璠nej dokumentacji,
- Aktywne pozyskiwanie wsp馧pracownik闚;

Wymagania:
- Mile widziane: do鈍iadczenie w sprzeda篡
- Minimum 鈔ednie wykszta販enie,
- Preferowany wiek: 18-60 lat
- Wytrwa這嗆, konsekwencja,
- Umiej皻no嗆 samoorganizacji,

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
- Szkolenia przygotowuj帷e do pracy na stanowisku,
- Jasno okre郵on 軼ie磬 kariery,
- Mo磧iwo嗆 wsp馧pracy w oparciu o umow zlecenie lub dzie這,
- Szans doskonalenia zawodowego w oparciu o wieloletnie do鈍iadczenia profesjonalist闚,
- Nauk, wsparcie zawodowe i nasz pomoc w ka盥ym aspekcie pracy

Kontakt: 790 476 374 lub biuro@odszkodowania-windykacja.pl

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl