zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta (branża Ubezpieczeniowa)

(Zduńska Wola, Zduńska Wola, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DORADCA KLIENTA (branża ubezpieczeniowa)
Lokalizacje: Warszawa, Katowice, Nowa Sól, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Łódź, Wieluń, Tomaszów Mazowiecki, Oświęcim, Płońsk, Świdnica, Bielsko-Biała, Końskie, Starachowice, Ostrów Wielkopolska
Lubisz poszukiwać nowych rozwiązań? Masz głowę pełną pomysłów? Sztuka negocjacji i prowadzenia rozmów nie jest Ci obca? Chcesz pracować w firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku? Wyślij swoją aplikację i pracuj na stanowisku Doradcy Klienta!

Aplikuj za pomocą linku: http://interpermit.humanwayapp.com/o/YV8B46/a/new »
Zadania:
 budowanie portfela Klientów,
 dbanie o długofalowe relacje z Klientami,
 realizacja założonych planów sprzedażowych.

Oczekujemy:
 minimum średniego wykształcenia,
 zaangażowania w wykonywaną pracę,
 komunikatywności,
 chęci podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:
 atrakcyjny system wynagradzania,
 dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszym roku pracy,
 stałą pomoc i współpracę z Kierownikami Sprzedaży,
 program bezpłatnych szkoleń,
 jasno określoną ścieżkę kariery.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.