Polska Darmowe Ogłoszenia

Dla naszego Klienta, producenta drewnianej galanterii ogrodowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Bolesławiec,

Dla naszego Klienta, producenta drewnianej galanterii ogrodowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KOORDYNATORA TRANSPORTU
Lokalizacja: aktualnie Wrocław, natomiast ok. marca/kwietnia 2017 roku Klient planuje przenieść firmę do Gromadki (okolice Bolesławca)

Zakres obowiązków:
- planowanie transportu krajowego i międzynarodowego,
- poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze dystrybucji,
- poszukiwanie nowych dostawców usług logistycznych,
- współpraca z zewnętrznymi przewoźnikami w celu zwiększenia efektywności transportu,
- kontrola transportu zewnętrznego zgodnie ze standardami i warunkami zawartymi w umowach,
- kontrola jakości transportu, kosztów i realizacja zgodnie z budżetem- KPI.

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze transportu,
- wiedza z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego,
- znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym,
- znajomość MS Office w szczególności Excel,
- prawo jazdy kat. B,
- wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- samodzielność w działaniu,
- sumienność, rzetelność i dokładność,
- umiejętność pracy w zespole.

Klient oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- samodzielność w działaniu.

Proszę aplikować bezpośrednio na adres mailowy: m.sikorska@smartrecruitment.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Wrzesien, 2016  13:28

Identyfikator: 593757

Wyświetleń: 1803