Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

(Bia造stok, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko

Obszar: ca豉 Polska

Nr ref. DT/2010

Opis stanowiska:

- Aktywne zdobywanie nowych klient闚 i utrzymywanie sta造ch relacji z dotychczasowymi
- Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanego przez firm produktu
- Prezentacje produkt闚 naszej firmy w zak豉dach przemys這wych, produkcyjnych

Wymagania:

- Do鈍iadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 2 lata
- Znajomo嗆 rynk闚 zak豉d闚 przemys這wych jak huty, elektrownie itp.
- Wykszta販enie 鈔ednie techniczne, mile widziane wy窺ze
- Odpowiedzialno嗆 i wysoki stopie zaanga穎wania
- Prawo jazdy kategorii B
- Posiadanie zarejestrowanej dzia豉lno軼i gospodarczej lub ch耩 jej otworzenia

Oferujemy:

- Wynagrodzenie sta貫 i atrakcyjny system prowizyjny uzale積iony od wynik闚
- Interesuj帷 prac w stabilnej, dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie
- Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,DT/2010&#8221;

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl