zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Customer Service ze znajomością języka niemieckiego oraz angielskiego

(Okolice Konina, Konin, )

W imieniu naszego Klienta - międzynarodowej firmy obecnej na wielu kontynentach, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle motoryzacyjnym, a mieszczącej się w województwie wielkopolskim w okolicach Konina poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie, okolice Konina

Zakres obowiązków:
&#8226; budowanie oraz podtrzymywanie relacji z klientami
&#8226; obsługa telefoniczna i mailowa klientów w zakresie usług świadczonych przez firmę
&#8226; odbieranie i przekierowywanie zgłoszeń technicznych do odpowiednich działów
&#8226; organizowanie wysyłek towarów do klientów z uwzględnieniem terminowości, warunków Incoterms oraz zamawianej ilości
&#8226; tworzenie faktur dla przeprowadzonych wysyłek do klientów
&#8226; efektywna współpraca z zespołem

Wymagania
&#8226; bardzo dobra znajomość następujących języków obcych:
niemiecki, angielski
&#8226; mile widziana znajomość języka francuskiego
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i orientacja na współpracę z klientem międzynarodowym
&#8226; mile widziane wykształcenie wyższe
&#8226; dobra znajomość aplikacji MS Office będzie dodatkowym atutem
&#8226; doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
&#8226; Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
&#8226; Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku polskim na adres: patrycja.szarycz@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;