Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Chcesz zdobyć doświadczenie jako stolarz? Aplikuj!

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK STOLARNI
(Kraków &#8211; Nowa Huta)

Jesteśmy agencją rekrutacji i szukamy obecnie pracownika do zakładu stolarskiego z Krakowa

TWOJE OBOWIĄZKI:
- praca przy produkcji mebli
- obsługa maszyn stolarskich: piły, szlifierki, frezarki, wyrzynarki
- montaż mebli u klienta
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
- pracę od zaraz w godzinach 7-15
(czasem wyjazd za granicę na montaż mebli)
- po miesięcznym okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
- pomoc i wsparcie doświadczonych pracowników
- możliwość zdobycia doświadczenia
WYSTARCZY, ŻE&#8230;

- masz chęci do pracy, jesteś zaangażowany, umiesz pracować w zespole
- jesteś punktualny i skrupulatny
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale NIE JEST to konieczne

Zapraszamy do aplikowania zarówno osoby z doświadczeniem, jak i takie, które dopiero chcą je zdobyć. Gwarantujemy pomoc i opiekę, w zamian oczekujemy zaangażowania i chęci do nauki!

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV na adres aleksandra.czarniecka@jobsplus.pl/
CZEKAMY NA CIEBIE! POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.&#8221;
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Wrzesien, 2016  14:03

Identyfikator: 592060

Wyświetleń: 1525