zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista

(Warszawa, Warszawa, )

Naszym Klientem jest stabilna firma, istniejąca w kilkudziesięciu krajach świata, będąca liderem w branży konstrukcji budowlanych.
Z uwagi na dynamiczny rozwój struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za ogólne funkcjonowanie placu magazynowego,
- odpowiedzialność za koordynowanie pracy zespołu kilkunastu pracowników,
- ustalanie tygodniowych planów działań,
- załadunek i rozładunek deskowań,
- planowanie zamówień i prognozy dotyczące wielkości zapasów, kontrola zasobów.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży wielkogabarytowych konstrukcji budowlanych &#8211; warunek konieczny,
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
- Zdolności organizacyjne, charyzma, zaangażowanie,
- Biegłość w obsłudze komputera,
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe &#8211; logistyka lub konstrukcje.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- atrakcyjne warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.popiak@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;