Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk

Opole, Opole,

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

AUTOMATYK
Numer referencyjny: A/OP/NU

Obowiązki:
&#8226; usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
&#8226; wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
&#8226; modyfikacja maszyn, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
&#8226; współpraca w zakresie projektów (TPM i innych),
&#8226; Współpraca z innymi działami.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie techniczne lub wyższe inżynierskie &#8211; preferowane kierunki: automatyka, elektryka, mechanika lub pokrewne,
&#8226; min. roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu,
&#8226; aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
&#8226; uprawnienia SEP G1 (warunek konieczny),
&#8226; uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
&#8226; uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane),
&#8226; dobra znajomość sterowników Simens,
&#8226; praktyczna wiedza z zakresu automatyki,
&#8226; znajomość języka angielskiego &#8211; poziom umożliwiający posługiwanie się dokumentacją techniczną,
&#8226; umiejętność szybkiego uczenie się.

Oferujemy:
&#8226; praca stała u naszego Klienta &#8211; &#8222;Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu&#8221;,
&#8226; podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową,
&#8226; możliwość rozwoju i szkoleń,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie),
&#8226; dodatek do dojazdów oraz gorących napojów.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.&#8221;. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Grudzien, 2014  10:38

Identyfikator: 532470

Wyświetleń: 3624