zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Atrakcyjna praca dorywcza &#8211; dla uczniów i studentów Oświęcim

(Oświęcim, Oświęcim, )

"Gi GROUP" jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych
z personelem tymczasowym.

Atrakcyjna praca dorywcza &#8211; Oświęcim

Nr. Ref PD/Oświęcim

Opis stanowiska pracy :
Dla naszego klienta zatrudnimy na umowę zlecenie osoby chętne do wykonywania czynności:
- magazynowych
- rozładunek kontenerów
- układanie kartonów

Wymagania :
- dyspozycyjność do pracy w dniach 04.05-06.05. 2011
- ważna legitymacja
- osoba z Oświęcimia lub okolic
Mile widziani studenci zaoczni.
Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie.
CV prosimy przesyłać na adres: praca.tychy@gigroup.com.pl

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. &#8211; Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy
tel. 32 327 66 49