zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent/ka Kierownika Przygotowania Produkcji

(Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, )

LOGIPOWER Sp z o.o., S.K.(nr cert. 6592) &#8211; należymy do Grupy ELSEN, która znajduje się w czołówce Agencji Doradztwa Personalnego w Europie. Nasza firma świadczy wysokiej jakości, wyspecjalizowane usługi z zakresu pośrednictwa pracy.
Obecnie dla naszego Klienta na terenie Kostrzyna N/O poszukujemy pracowników na stanowisko:
ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:
- wspomaganie kierownika w codziennej pracy
- samodzielne zdobywanie, wprowadzanie oraz przetwarzanie danych i wskaźników
- objęcie mniejszych projektów

Wymagania

- wykształcenie techniczne/wyższe inżynierskie (kierunkowe)
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- dobra organizacja pracy własnej,
- samodzielność,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pracę w stabilnej firmie
-pełen etat

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy:
rekrutacja@elsen-pm.com wraz z klauzulą: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych &#8211; Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.&#8221;
W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego: ASKPP/KOS/0112
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.