Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Agent NieruchomoŚci Do 80% Dla Ciebie!

(Bielsko-Biała, Cieszyn, )
Agent NieruchomoŚci Do 80% Dla Ciebie!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Chcesz zwiększyć swoje umiejętności, pracować z ludźmi i rozwijać ekscytującą, nową karierę?

Chcesz prowadzić swój niezależny biznes przy wsparciu silnej marki?

Szukasz dla siebie nowej profesji?

Szukasz zmiany?Przyłącz się do RE/MAX Invest
&#8226; Firmy, która zbudowała swoją reputację i odniosła sukces na niemal wszystkich kontynentach rozwijając się w oparciu o sprawdzone metody.
&#8226; Firmy z renomą i reputacją doskonałości i wiarygodności.
&#8226; Firmy działającej pod światową marką

10 powodów, aby przystąpić do RE/MAX!
1. Samodzielny, ale nie sam
Stwórz własny biznes i realizuj swoje cele. W RE/MAX nikt nie będzie Cię ograniczał &#8211; żaden manager nie przestawi Ci górnego pułapu ilości przeprowadzonych transakcji. Ciesz się korzyściami wynikającymi z przyłączenia do najszybciej rozwijającej się sieci, w której możesz skupić się na tym, w czym jesteś najlepszy.
2. Kreatywność
Agenci RE/MAX są znani z innowacyjności. Skupiają się na marketingu osobistym i promocji nieruchomości, wykorzystując przy tym najnowsze technologie dostępne na rynku. W RE/MAX nowe metody prowadzenia biznesu nie wymagają zatwierdzenia właściciela biura, natomiast on sam zapewnia wsparcie w kwestii wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w branżę nieruchomości.
3. Wybór specjalizacji
Poszukiwanie nieruchomości kupującym, mieszkania, domy, gospodarstwa, lokale komercyjne, grunty - to tylko kilka przykładów wyboru specjalizacji. W RE/MAX masz możliwość elastycznego podejścia do rodzaju pozyskiwanych czy też sprzedawanych nieruchomości. Zwróć uwagę na rozbudowany system poleceń Klientów. Wybór dziedziny, na której chcesz się skupić, zależy tylko od Ciebie.
4. Zalety światowej marki
Jakość, rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie&#8211; to synonimy marki RE/MAX, która pracuje na sukces Agentów na całym świecie każdego dnia.
Znak szczególny (balon), logo, zarejestrowane hasła reklamowe, efekty marketingowych działań -będziesz mógł z tego korzystać zaraz po dołączeniu do RE/MAX.
5. Kampania promocyjna
W RE/MAX tylko TY (nie właściciel biura) decydujesz, ile możesz wydać na marketing osobisty oraz jakie media wykorzystać, aby najlepiej wypromować daną nieruchomość i usatysfakcjonować Klientów.
6. Edukacja i szkolenia
W RE/MAX Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego zapewniamy dostęp do szkoleń on-line w RE/MAX University, jak również do tradycyjnych szkoleń z trenerem. Szkolenia te pomagają zweryfikować wiedzę, nabyć praktycznych umiejętności, a co za tym idzie - osiągnąć sukces w branży.
7. Nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki
W RE/MAX promujesz swoje oferty wśród milionów Klientów na całym świecie. Zapewniamy dostęp do sieci Intranet, gdzie Agenci znajdują wiele narzędzi ułatwiających pracę, np. zarządzanie bazą Klientów. Ponadto jesteśmy jedyną siecią biur nieruchomości, która posiada globalną wyszukiwarkę ofert www.global.remax.com
8. Sieć kontaktów oraz poleceń Klientów
Tysiące biur na całym świecie, międzynarodowy system poleceń Klientów, wymiana ofert &#8211; dzięki temu możliwości promocji nieruchomości oraz pozyskiwania Klientów są właściwie nieograniczone.
9. Nikt nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX
Agenci RE/MAX są liderami na rynku &#8211; jesteśmy pierwszą agencją w branży nieruchomości, która realizuje ponad milion transakcji w ciągu roku. Pracujemy bardziej efektywnie (nie ciężej) wykorzystując wiele narzędzi, jakie oferuje RE/MAX.
10. Możliwości
Jako Agent RE/MAX możesz budować swoją karierę.
Jedyny błąd, jaki możesz popełnić to odłożenie w czasie przyłączenia się do RE/MAX.

Chcesz być częścią sukcesu RE/MAX - przyłącz się do nas już dziś...!!!

wyślij swoje CV na adres: invest@remax-polska.pl

lub zadzwoń: 33 821 90 05

http://www.remax-invest.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl