zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Agent - Konsultant

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )

Korporacja Prawno Finansowa Feniks SKA w związku z uruchomieniem nowych departamentów poszukuje w całym kraju przedstawicieli handlowych i aktywnych współpracowników do każdego z departamentów.

- Departament odszkodowań
- poszukujemy współpracowników mających kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy, poszkodowanych na skutek błędów medycznych itp., unikalny plan wynagrodzeń do 45 procent zysku Korporacji.

- Departament windykacji
- Nasz dział windykacji jest w stanie obsłużyć około 10 tysięcy spraw miesięcznie (windykacja terenowa), poszukujemy aktywnych współpracowników do pozyskiwania osób mających zatory płatnicze, firmy, osoby fizyczne itp.
Jako jedyni w kraju oferujemy dla podmiotów gospodarczych stałą usługę bezpłatnej windykacji, monitorowanie terminu płatności faktur. Mamy bardzo wysoką skuteczność odzyskiwania należności. Unikalny plan wynagrodzeń do 50 procent z zysku Korporacji.

- Departament OFE
- Dla jednego z czołowych Towarzystw Emerytalnych, poszukujemy przedstawicieli OFE, wysokie stawki oraz 1,5 procent od transferowanego kapitału.

- Departament wywiadu gospodarczego
- Departament leasingu
- Departament dotacji unijnych
- Departament reprywatyzacji

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie.
- Umiejętność budowania długofalowych kontaktów z klientem.
- Zdolności interpersonalne
- Samodzielność w działaniu i kreatywność.
- Zaangażowanie w pracę
- Samodyscyplina i rzetelność
- Niekaralność
- Dostęp do internetu
Obowiązki

- Aktywna sprzedaż usług
- Możliwość budowy własnych grup sprzedażowych i struktur handlowych.
- Możliwość wyboru współpracy w jednej lub wielu dziedzinach.
Oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie
- Umowa agencyjna lub umowa zlecenia, nie wymagamy wyłączności,
- Zerowe koszty rozpoczęcia współpracy bardzo przejrzysty plan wynagrodzeń,
- Pomoc Korporacji w początkowym okresie,
- Szkolenia w całym kraju, produktowe i integracyjne.
- Na określonych progach współpracy, tel. komórkowy, laptop, samochód służbowy.
- Możliwość budowy własnych grup sprzedażowych i struktur handlowych (wysokie między prowizje),
- Unikalne programy motywacyjne,

Praca etyczna i wysoko dochodowa

Aplikacje prosimy o przesyłanie na adres rekrutacja_slask@korporacja-feniks.com

wraz z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji