zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Administrator Działu Obsługi Klienta

(Poznań (Robakowo), Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Damco (Part of the A.P. Moller &#8211; Maersk Group) należy do światowych liderów w branży spedycji morskiej i lotniczej oraz usług związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Od ponad 20 lat, zapewniamy rozwiązania transportowo-logistyczne, których głównym założeniem jest wspieranie strategii biznesowych naszych klientow, w dowolnym miejscu na ziemi i o każdym czasie.

Dołącz do Nas, jako Administrator Działu Obsługi Klienta
nr ref. ADOK/PZN/06.11
Miejsce pracy: Poznań (Robakowo)

Obowiązki:
- kontrola i nadzór nad dokumentacją, wprowadzanie danych do systemu
- kontakty z przewoźniakami i klientami
- obsługa urządzeń biurowych

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- samodzielności w pracy i zdolności organizacyjne

Oferujemy:
- odpowiednie przeszkolenie i nowoczesne narzędzia pracy
- ciekawą pracę i możliwości rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów (opatrzonych nr ref.) na adres: hrjobpoland@damco.com lub pocztą na adres, Dział HR, Damco ul. Logistyki 3, 96-320 Mszczonów lub zostawienie swoich aplikacji w recepcji firmy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;.