Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Account Manager

(Gliwice, Gliwice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


Agencja Interaktywna Positive Power Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze wizerunku firm i marek on-line oraz projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych e-biznesowych.

Pracujemy dla wielu uznanych marek z całego kraju. Do naszych klientów należą między innymi Kredyt Bank S.A., Wirtualna Polska S.A., Bolix S.A., Meble Kler S.A., Kompania Piwowarska S.A. czy Fundacja Greenpeace i Narodowe Centrum Kultury oraz wiele, wiele innych. Nasza firma zajmuje się tworzeniem zaawansowanych aplikacji internetowych, które usprawniają procesy biznesowe naszych klientów.

Jeśli marzy Ci się praca w grupie młodych, dynamicznych ludzi tworzących rozwiązania internetowe dla największych Polskich firm, chciałbyś pracować w rozwijającej się firmie zapewniającej świetne warunki pracy, która doceni Twoje zaangażowanie i odpowiednio je wynagrodzi - wyślij nam swoje CV!

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe.
Min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B.
Znajomość branży internetowej oraz interaktywnej.
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientem.
Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych.
Doświadczenie w obsłudze klienta poparte sukcesami.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność pisania i redagowania poprawnie stylistycznych tekstów.
Wysoka kultura osobista.
Umiejętność dobrej organizacji pracy.
Pozytywne nastawienie.
Odporność na stres.
Zaangażowanie w wykonywaną pracę.


Zakres obowiązków:
Wyszukiwanie oraz budowanie bazy potencjalnych klientów.
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy.
Skuteczne pozyskiwanie klientów.
Bieżąca obsługa klientów firmy.
Realizacja planów sprzedażowych.
Przygotowywanie ofert handlowych oraz materiałów przetargowych.
Uczestnictwo w wyjazdach i spotkaniach służbowych.


Pracując w naszej firmie możesz liczyć na:
Umowę o pracę na czas nieokreślony, gdyż wiemy jak ważną sprawą dla każdego jest jego bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.
Godziwe wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania - pokaż, że zależy Ci na pracy a my z pewnością to docenimy! Chętnie dodatkowo wynagradzamy każdego, kto stara się ponad normę.
Nowoczesny i niezawodny sprzęt komputerowy oraz najnowsze wersje oprogramowania - stale modernizujemy naszą bazę sprzętu a każdemu nowemu pracownikowi oddajemy do użytku nowy zestaw komputerowy, w zależności od wykonywanej pracy. Stale aktualizujemy nasze oprogramowanie, aby nadążać za bieżącymi trendami i aby umożliwić rozwijanie umiejętności naszym pracownikom.
Ciekawą pracę w młodym, kreatywnym zespole - stale rozwijamy nasze umiejętności i pracujemy nad coraz to trudniejszymi zadaniami. Dlatego praca u nas jest ciekawa i wyzywająca!
Dostęp do bogatej biblioteki książek z wybranych specjalności oraz aktualnej prasy branżowej - wierzymy, że czytanie to jedna z najlepszych metod doskonalenia się, więc kupujemy mnóstwo książek i prenumerujemy wiele czasopism, jednocześnie każdego zachęcamy do ich czytania. Inwestujemy w wiedzę, więc kupujemy każdą pozycję, którą uznamy za potrzebną naszym ludziom.
Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko - wierzymy w wykorzystywanie silnych stron pracowników. Pokaż nam, że potrafisz brać na siebie odpowiedzialność za wykonywaną pracę, a nikt nie będzie stał za Twoimi plecami!
Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych - jeśli chcemy aby nasza firma się rozwijała, muszą rozwijać się jej pracownicy! Dlatego stale szkolimy i dokształcamy nasz personel.
Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego - powiedz nam co chcesz robić w przyszłości, abyśmy mogli odpowiednio pokierować Twoją ścieżką kariery!
Przyjacielską i otwartą atmosferę pracy, która sprzyja szczerości i wyrozumiałości, gdyż wierzymy, że trzeba lubić ludzi z którymi się pracuje i robimy wszystko, aby tak właśnie było. Tylko ktoś, kto nic nie robi, nie popełnia błędów - u nas nie krytykujemy pomyłek, tylko szukamy metod na ich rozwiązanie.
System pracy sprzyjający obowiązkom rodzinnym, zajęciom poza - pracowym oraz dalszej edukacji.

Miejsce pracy: Gliwice

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: rekrutacja@positive-power.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl