zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

4-dniowe zlecenie na magazynie w Stanowicach przy rozładunku kontenerów

(Stanowice koło Oławy, Oława, )

KS Service jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2894.

Dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Osoba do rozładunku kontenerów w STANOWICACH
-zlecenie dorywcze-
Nr referencyjny kontenery/ST/2012
Miejsce pracy: Stanowice koło Oławy

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie ręczny rozładunek kontenerów zawierających elementy regałów magazynowych.

Oczekujemy:
- sprawności fizycznej,
- rzetelności i solidności w wykonywaniu obowiązków,
- chęci do pracy,
- punktualności.

Oferujemy:
- stawkę ok. 9 zł netto/h
- zlecenie dorywcze w dniach 27, 28, 29, 30 września 2012 (czwartek, piątek, sobota, niedziela),
- możliwość pierwszeństwa w wykonywaniu kolejnych zleceń (nowa, rozwijająca się hala magazynowa)
- praca w godzinach 8-16, lub 7-15 (może przeciągnąć się do 10-12 godzin)

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych Kandydatów* prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: aplikuj@ksservice.eu
w temacie wpisując nr referencyjny kontenery/WW/2012. Nr tel. 71 325 21 94, 71 394 32 74

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.