Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Pomocnika Restauracji

(Lubień Kujawski, Włocławek, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO INTERIM Sp. z o. o. spółka komandytowa dla swojego Klienta z branży sieciowych restauracji poszukuje osób na stanowisko:

POMOCNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Restauracja przy Stacji MOP Lubień Kujawski Północ, która znajduje się przy autostradzie A1, między Łodzią a Włocławkiem, w kierunku na północ.

Jeśli jesteś komunikatywny, otwarty na nowe wyzwania, pozytywnie nastawiony i szybko się uczysz, to idealnie pasujesz do zespołu osób, który obecnie budujemy w Lubieniu Kujawskim
(pow. włocławski, woj. kujawsko &#8211; pomorskie).

Oferujemy:

&#8226; Wykonywanie czynności w dynamicznym i otwartym zespole,
&#8226; Uczciwe i czytelne zasady zatrudniania,
&#8226; Jasno określone Twoje prawa i obowiązki,
&#8226; Wysoka kultura pracy,
&#8226; Pakiet profesjonalnych szkoleń,
&#8226; Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb,
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole,
&#8226; Atrakcyjny pakiet benefitów, premii i nagród,
&#8226; Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Zadania do wykonania:

&#8226; Obsługa klienta restauracji,
&#8226; Przygotowywanie produktów restauracji według standardów,
&#8226; Dbanie o właściwe zaopatrzenie podległego stanowiska,
&#8226; Właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu,
&#8226; Współpraca z zespołem w celu prawidłowego funkcjonowania restauracji,
&#8226; Uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery pracy, odzwierciedlającej kulturę i naczelne wartości restauracji,
&#8226; Dobra zabawa i atmosfera!

Kontakt: Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: a.roczniak@impel.pl (w tytule wpisując Praca Otłoczyn) lub kontakt telefoniczny: 510015288 &#8211; Agata lub 510013506 &#8211; Ania.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!

Wysyłając swoje CV proszę o dołączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl