Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Kierownika Restauracji

(Gdynia, Gdynia, )

Firma gastronomiczna o zasięgu międzynarodowym działająca w sektorze usług cateringowych i usług wspomagających poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Restauracji

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
&#8226; kierowanie powierzoną restauracją prowadzoną dla pracowników klienta naszej firmy
&#8226; organizowanie bankietów, cateringu oraz innych form sprzedaży
&#8226; wdrażanie projektów, procedur i standardów firmy w restauracji
&#8226; zarządzanie zespołem pracowników oraz prowadzenie rekrutacji i szkoleń
&#8226; realizowanie budżetu i kontrolowanie kosztów w celu optymalizacji zysku w powierzonej restauracji
&#8226; godne reprezentowanie firmy przed klientem oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe kierunkowe
&#8226; Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownik restauracji
&#8226; Umiejętność budowania efektywnego zespołu
&#8226; Umiejętność nadzorowania kosztów surowca i personalnych
&#8226; Nastawienie na satysfakcję Klienta
&#8226; Chęć rozwoju oraz pogłębiania własnej wiedzy
&#8226; Samodzielność w działaniu
&#8226; Dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
&#8226; Umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz koordynowania wielu zadań
&#8226; Znajomość pakietu MS Office Word, Excel

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sieciowej
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji na podany adres.