Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik do obsługi gastronomicznej - Food Track

Kraków, Kraków,

Naszym Klientem jest firma, zajmująca się produkcją spożywczą. Głównymi wyrobami firmy są wysokiej jakości produkty wegetariańskie przygotowywane z warzyw, ziół i przypraw.
Obecnie poszukujemy zespołu 3 osób do obsługi Food Track&#8217;a w Krakowie.

Zakres Obowiązków

promocja produktów z menu food tracka,
przygotowanie i sprzedaż wegetariańskich produktów,
obsługa klientów, prowadzenie degustacji,
udział w międzynarodowych targach żywności,

Wymagania

doświadczenie w obsłudze cateringowej/gastronomicznej,
komunikatywna znajomość j. angielskiego,
samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej,
wysoka kultura osobista,
nienaganna aparycja, komunikatywność,
prawo jazdy kat. B

Oferujemy

stałe zatrudnienie,
możliwość rozwoju w firmie nastawionej na wprowadzanie nowych trendów w produkcji żywności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV koniecznie ze zdjęciem na cv@gdprofesja.pl/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Wrzesien, 2016  12:14

Identyfikator: 592422

Wyświetleń: 3370