Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering
<< Poprzednie og這szenie

Praca dla kucharzy w Norwegii z j瞛ykiem angielskim

(Norwegia, Szczecin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy:
Praca w charakterze kucharza w hotelach na terenie
Norwegii.
Wynagrodzenie:- ok. 1000 Euro netto/ miesi帷 - plus nadgodziny-
darmowe wy篡wienie i zakwaterowanie

Wymagania:- dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego- minimum 2 letnie
do鈍iadczenie w pracy na stanowisku kucharza.
Zapewniamy: pomoc w przygotowaniu 篡ciorysu i niezb璠nych do zatrudnienia dokument闚, t逝maczenie 篡ciorys闚,
ofert pracy u sprawdzonych pracodawc闚, podpisanie w Polsce umowy po鈔ednictwa pracy, w kt鏎ej zostan zawarte szczeg馧owe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizacj transportu, opiek podczas trwania kontraktu.

Rodzaj pracy: Pe軟y etat
Rodzaj umowy: Na czas okre郵ony
Czas trwania umowy: od 3 do 6 miesi璚y
Liczba wakat闚: 10
Wykszta販enie Zasadnicze zawodowe lub wy窺ze

Osoby zainteresowane prosimy przesy豉nie CV w j瞛yku angielskim ze zdj璚iem oraz referencje (na pi鄉ie lub na telefon) na adres:
mro@eucbr.pl informacje pod tel:796866289

Og這szenie dodane: Piatek, 10 Czerwiec, 2011  10:14

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl