Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca dla kucharzy w Norwegii z jêzykiem angielskim

Norwegia, Szczecin,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy:
Praca w charakterze kucharza w hotelach na terenie
Norwegii.
Wynagrodzenie:- ok. 1000 Euro netto/ miesi±c - plus nadgodziny-
darmowe wy¿ywienie i zakwaterowanie

Wymagania:- dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego- minimum 2 letnie
do¶wiadczenie w pracy na stanowisku kucharza.
Zapewniamy: pomoc w przygotowaniu ¿yciorysu i niezbêdnych do zatrudnienia dokumentów, t³umaczenie ¿yciorysów,
ofertê pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy po¶rednictwa pracy, w której zostan± zawarte szczegó³owe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizacjê transportu, opiekê podczas trwania kontraktu.

Rodzaj pracy: Pe³ny etat
Rodzaj umowy: Na czas okre¶lony
Czas trwania umowy: od 3 do 6 miesiêcy
Liczba wakatów: 10
Wykszta³cenie Zasadnicze zawodowe lub wy¿sze

Osoby zainteresowane prosimy przesy³anie CV w jêzyku angielskim ze zdjêciem oraz referencje (na pi¶mie lub na telefon) na adres:
mro@eucbr.pl/ informacje pod tel:796866289

Og³oszenie dodane: Piatek, 10 Czerwiec, 2011  10:14

Identyfikator: 315734

Wy¶wietleñ: 4068

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu