Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering

Poszukujemy Szefa Kuchni i Kucharza do nowo otwartej restauracji

(Krotoszyn, Krotoszyn, )

Eurest Poland Sp. z o.o. istnieje od1993 roku i zatrudnia ponad 900 osób. Działamy na terenie całej Polski. Łącznie mamy zaszczyt służyć naszym doświadczeniem dla prawie 100 Klientów z całego kraju.

Głównym obszarem działania Eurest Poland jest żywienie zbiorowe. Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm cateringowych w Polsce, zaliczamy się do liderów w świadczeniu usług gastronomicznych w biurach i zakładach przemysłowych.

Do nowo otwartej restauracji w Krotoszynie poszukujemy Szefa Kuchni, oraz Kucharza.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami
- zarządzanie zespołem
- dbanie o wysoką jakość serwowanych dań

Oczekiwania:
- minimum 1 rok doświadczenia w pracy w gastronomii
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
- przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu
- bardzo dobra organizacji pracy
- umiejętność współpracy w zespole
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych
- mile widziana znajomość programu Excel oraz zdolności analityczne

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sieciowej
- atrakcyjny pakiet opieki medycznej