Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pomoc kuchenna(Wroc³aw)

Wroclaw,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o. to spó³ka nale¿±ca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Horeca Service prowadzi kompleksowe rekrutacje i leasing personelu hoteli oraz obiektów gastronomicznych. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazuj±c na do¶wiadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnych S.A.

Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marsza³ka Województwa Ma³opolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117

W dzisiejszym ¶wiecie zdobycie i utrzymanie przez firmê wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemy¶lanego zarz±dzania kapita³em ludzkim oraz zaanga¿owanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze do¶wiadczenie, kreatywno¶æ i skuteczno¶æ przek³adamy na konkretne i praktyczne rozwi±zania

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Wroc³aw

Opis stanowiska pracy:

&#61692; pomoc przy pracy do¶wiadczonym kucharzom
&#61692; dbanie o czysto¶æ w miejscu pracy
&#61692; dok³adno¶æ oraz szybko¶æ w wykonywaniu poleconych zadañ

Wymagania:

&#61692; mile widziane do¶wiadczenie w zawodzie kucharza (praktyki)
&#61692; wykszta³cenie zawodowe lub w trakcie nauki
&#61692; dyscyplina w zachowaniu czysto¶ci i higieny pracy
&#61692; dyspozycyjno¶æ
&#61692; zaanga¿owanie
&#61692; motywacja i chêæ do pracy
&#61692; aktualna ksi±¿eczka do celów sanitarno &#8211; epidemiologicznych
&#61692; orzeczenie o niepe³nosprawno¶ci &#8211; mile widziane

Oferujemy:

&#61692; stabilne zatrudnienie
&#61692; atrakcyjne wynagrodzenie
&#61692; mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego i nauki pod okiem do¶wiadczonych kucharzy
&#61692; przyjazn± atmosferê w pracy

Osoby zainteresowane ofert± pracy prosimy o przesy³anie CV na adres: rekrutacja@hrcs.pl/.

Prosimy o za³±czenie do swojej aplikacji nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmê Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o., dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pó¼n. zm.)".

Uprzejmie informujemy, ¿e zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 31 Marzec, 2014  13:30

Identyfikator: 501948

Wy¶wietleñ: 4895

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pomoc drogowa szczecin,Autoholowanie Szczecin
  2. Pomoc prawna, porady prawne, pisma procesowe w ka¿dej sprawie najtaniej na rynku.
  3. Pomoc w odrabianiu lekcji, INNOWACYJNE METODY NAUKI
  4. Pomocnik magazyniera
  5. Pomoc W Pisaniu/redagowaniu Prac Licencjackich, Magisterskich I Doktorskich - Poprawki W Cenie