Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Osoba zmywająca w restauracji na krakowskim kazimierzu

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy młodej, energicznej osoby na stanowisko: pomoc kuchenna &#8211; pracownik zmywaka

Obowiązki:
- praca w restauracji na Kazimierzu

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- elastyczny grafik pracy,
- możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidarno-epidemiologiczna
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane:
- status ucznia/studenta.

Miejsce wykonywania pracy:
Kraków, Kazimierz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem.

W CV należy umieścić następującą klauzulę:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr 133 poz. 883)&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Green Gate sp. z o. o. S.K.A. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce
i zagranicą. (nr certyfikatu 11469)

ODDZIAŁ KRAKÓW:
ul. Halicka 10/308
30-537 Kraków

Ogłoszenie dodane: Sroda, 25 Styczen, 2017  13:30

Identyfikator: 603653

Wyświetleń: 2425