Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering
<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz / Kucharka

(Lubaczów, Lubaczów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

KUCHARZ/ KUCHARKA

Opis stanowiska:

Organizacja pracy kuchni
Przygotowywanie menu oraz oferty gastronomicznej, kontrola food cost
Nadzór nad pracą kuchni,
Orientacja przy zamawianiu towaru koniecznego do prawidłowego funkcjonowania baru
Rekrutacja, efektywne planowanie, kontrola pracy oraz pomocniczego personelu kuchennego
Dbanie o rozwój podległych pracowników, motywowanie do osiągania jak najwyższego poziomu świadczenia usług

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź do przyuczenia
Doświadczenia w planowaniu pracy własnej oraz podległego zespołu, zdolności do efektywnego zarządzania zespołem
Znajomość zasad i praktyka w przygotowywanie bankietów i przyjęć
Znajomość aktualnych trendów, kreatywność w komponowaniu posiłków
Mile widziane referencje z poprzedniego miejsca pracy
Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
Dyspozycyjność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w nowym, nowocześnie urządzonym i wyposażonym miejscu