Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Kierownik Restauracji

Poznań, Poznań,

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK RESTAURACJI

Lokalizacja: Poznań

Zadania:

zarządzanie restauracją i personelem,
maksymalizacja przychodów i optymalizacja kosztów w rejonie odpowiedzialności,
proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze gastronomii,
organizacja pracy w podległym pounkcie gastronomicznym, zarządzanie personelem i zapewnienie wzorowej współpracy z pozostałymi działami hotelowymi,
prowadzenie rekrutacji i szkoleń w rejonie odpowiedzialności.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie,
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sieci gastronomicznej,
znajomość przepisów kodeksu pracy,
doświadczenie w zarządzaniu grupą min. 10 pracowników,
dobra znajomość obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego
ciekawą i kreatywną pracę
stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikuj bezpośrednio: interpermit.startpraca.pl/application/form/195025/0/1/

Polub nas na facebooku: facebook.cominterpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych". Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o. o Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Sierpien, 2014  12:55

Identyfikator: 517581

Wyświetleń: 4543