Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kelner

Dwikozy, Sandomierz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
&#8226; Serwowanie napojów i posiłków w restauracji
&#8226; Przyjmowanie zamówień od Gości
&#8226; Profesjonalna obsługa Gości zgodna z wysokimi standardami
&#8226; obsługa eventów i bankietów
&#8226; wystawianie rachunków

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie na danym stanowisku (np.praktyki)
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
&#8226; Optymizm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; Miła osobowość
&#8226; Dyspozycyjność

Oferujemy:
&#8226; pracę w młodym i dynamicznym zespole
&#8226; pracę w kompleksie hotelowo-konferencyjnym wysokiej klasy
&#8226; elastyczne godziny prac

Chętne osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres:
agnieszka.wnuk@workservice.pl/ z dopiskiem Kelner

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Czerwiec, 2012  15:57

Identyfikator: 403450

Wyświetleń: 11399