Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Gastronomia / Catering
<< Poprzednie ogłoszenie

60 x Obsługa Gastronomiczna na meczu 02.06, 50 zł netto za dzień pracy!

(Warszawa, Warszawa, )
60 x Obsługa Gastronomiczna na meczu 02.06, 50 zł netto za dzień pracy!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do:

Obsługi kiosków gastronomicznych

podczas meczu w Warszawie

Wymagania:
- pełnoletność;
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (SANEPID) z aktualnymi badaniami
- mile widziany status studenta bądź ucznia;
- dyspozycyjność w terminie 02.06.

Obowiązki:
- Praca w kiosku gastronomicznym- Stadion ul. Łazienkowska 3
- Praca przy meczu

Oferujemy:
- prace w miłym, młodym zespole
- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- dla zainteresowanych pracę podczas całego sezonu piłkarskiego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres warszawa@jobhouse.pl z podaniem w tytule nr. ref. KIO/GAS/LAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl