Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Korporacyjny Doradca Leasingowy

Poznań, Leszno, Jarocin, Kalisz, Poznań,

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Leszno, Jarocin, Kalisz
Nr Ref.: KDL/Poznań

Zadania:
&#8226; Realizowanie zadań sprzedażowych w ramach współpracy z Centrami Bankowości Korporacyjnej,
&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów leasingowych,
&#8226; Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.

Wymagania:
&#8226; Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych,
&#8226; Znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług finansowych i leasingowych,
&#8226; Dobra znajomość język angielskiego będzie dodatkowym atutem,
&#8226; Umiejętność obsługi MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
&#8226; Czynne prawo jazdy Kat. B,
&#8226; Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.

Oferujemy:

&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
&#8226; Umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza),
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy, biuro),
&#8226; Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy oraz osobisty,
&#8226; Prywatną opiekę medyczną,
&#8226; Pozytywną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem w temacie KDL/Poznań na adres e-mail: z.jedrzejewska@ksservice.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Wrzesien, 2014  09:11

Identyfikator: 522295

Wyświetleń: 2949