Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Zostań Liderem firmy BLOS na woj. łódzkie.

(ŁÓDŹ, Łódź, )
Zostań Liderem firmy BLOS na woj. łódzkie.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Firma BLOS Sp. z o. o. jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu zarządzania procesem likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Łącząc wieloletnie doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie (od 1992 roku) oraz nowoczesne i innowacyjne narzędzia jako jedyna jest w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić proces likwidacji szkód ubezpieczeniowych.

Poszukujemy do współpracy Liderów, których zadaniem będzie organizacja grupy przedstawicieli i partnerów firmy BLOS w województwie łódzkim.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania:
- 40% prowizji bezpośredniej,
- do 20% prowizji z obrotu grupy,
- do 10% udziału w obrocie firmy,
- bonusy motywacyjne,
- elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
- nowoczesne i innowacyjne narzędzia pracy,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (profesjonalne szkolenia stacjonarne i zdalne) oraz rozwoju osobistego.

Współpraca z nami wymaga kreatywności, sumienności w działaniu i odpowiedzialności.
Cenimy sobie u naszych współpracowników pewność siebie, otwartość oraz konsekwencję w działaniu.
Poszukujemy osób, które pragną zmian, lubią nieszablonowe schematy współpracy, nowe wyzwania i konsekwentnie dążą do poprawy jakości swojego życia.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie informacyjne online. Wygodnie, bez wychodzenia z domu sprawdź co możemy Tobie zaoferować i sam podejmij decyzję. Wykorzystaj swój potencjał!

W celu otrzymania danych dostępowych do spotkania online na naszej platformie zapisz się na spotkanie informacyjne na...

www.ZAPISY.MojeSzkody.pl

...lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: praca@blos24.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl