Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Z- ca Głównego Księgowego

(Jasień, Żary, )

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Z-ca Głównego Księgowego Miejsce pracy: Jasień

Wymagania:
2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego w firmie produkcyjnej Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości Samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
Umiejętność kierowania zespołem Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel), Płatnika
Umiejętność naliczania płac

Obowiązki:
Prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością firmy
Przygotowywanie sprawozdań finansowych
Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Koordynacja pracy działu księgowego
Kontrola prawidłowości dokumentacji i transakcji finansowych
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie wdrażania optymalnych rozwiązań finansowo - księgowych

Klient oferuje:
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji cv na adres mailowy: marta.jablonska@efekt-synergia.pl