Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość

WSPÓŁPRACA;- Nowy projekt - nowe możliwości - profesjonalne i niezależne doradztwo finansowe.

(Koszalin i okolice(zachodnio-pomorskie całe), Koszalin, )

Rodzaje prowadzonych spraw: wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, błąd medyczny (lekarski), choroba zawodowa, śmierć osoby bliskiej, poślizgnięcie, słupy energetyczne,wypadki w rolnictwie.

Dodatkowa praca jako Przedstawiciel Kancelarii Odszkodowawczej

Europejskie Centrum Odszkodowań poszukuje aktywne osoby zajmujące się sprzedażą bezpośrednią, kierowaniem grup sprzedażowych, działalnością agencyjną bądź przedstawicielstwem finansowym, ubezpieczeniowym czy handlowym lub inna działalnością, którzy szukają dodatkowego zarobku.Nawiążemy współprace także z osobami nie prowadzącymi działalności,a chcących rozpocząć nową ścieżkę kariery zawodowej.

Dzięki współpracy mogą Państwo poszerzyć wachlarz oferowanych usług, zyskać unikatową wiedzę i zwiększyć nawet dwukrotnie zarobki.

Obowiązki:

- pozyskiwanie osób uległych wypadkowi

- kompletownie dokumentów

- weryfikacja zasadności spraw

Wymaganie:

- zatrudnienie w strukturach sprzedaży bezpośredniej lub doświadczenie w kontaktach z klientami

- mile widziana praca przy procesie likwidacji szkód jak i rehabilitacja czy pomoc drogowa

Oferujemy:

- szkolenia i pomoc merytoryczną

- wysokie stawki prowizyjne (średnio między 800 a 1200 zł za sprawę )

Aplikacje (CV lub krótki opis działalności z danymi kontaktowymi) proszę wysłać na adres e-mail; k.mikolajczyk@euco.pl tel.504 729 591 Krzysztof Mikołajczyk