Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Staż na stanowisku doradcy finansowego.

(Wrocław, Środa Śląska, )

ASSESORIA -dynamiczna i sprawdzona firma rekomendowana na rynku wrocławskim przez klientów poszukuje osoby zainteresowanej odbyciem stażu na stanowisku doradcy finansowego.
Jeśli jesteś młodą, energiczną osobą, z głową pełną pomysłów i na dodatek lubisz ludzi i z nimi rozmawiać, to jest to oferta właśnie dla Ciebie.
Oczekiwania wobec kandydata:
&#8226; Zarejestrowanie jako osoba bezrobotna w jednym z Urzędów Pracy w województwie dolnośląskim lub we Wrocławiu;
&#8226; Wykształcenie wyższe lub studenci min. 3 roku;
&#8226; Znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Office) oraz urządzeń biurowych;
&#8226; Łatwość prowadzenia rozmów i nawiązywania kontaktów;
&#8226; Nastawienie na realizację celów, entuzjazm;
&#8226; Planowanie i dobra organizacja własnej pracy;
&#8226; Mile widziane doświadczenie w telemarketingu, sprzedaży i pozyskiwaniu klientów.

Zakres obowiązków:
&#8226; Przygotowywanie ofert kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych;
&#8226; Pomoc przy dokumentacji kredytowej;
&#8226; Współudział w tworzeniu działań marketingowych i PR-owych w firmie
&#8226; Pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych;
&#8226; Pomoc w codziennych pracach biura;
Oferujemy:
&#8226; Kilkumiesięczny płatny staż;
&#8226; Zdobycie cennego doświadczenia w zakresie szerokiego wachlarza produktów finansowych (kredyty dla osób indywidualnych, kredyty dla firm, inwestycje, ubezpieczenia)
&#8226; Poznanie zagadnień i procedur z zakresu bankowości i finansów;
&#8226; Miłą atmosferę pracy w młodym zespole;
&#8226; Referencje z odbytego stażu;
&#8226; Możliwość dalszego zatrudnienia po odbytym stażu.

Dołącz do naszego zespołu, zdobądź cenne doświadczenie i rozwijaj się dalej z nami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres biuro@assesoria.pl
wraz z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Assesoria, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Termin składania aplikacji upływa 15.02.2012.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.