Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość

Specjalista ds. udzielania pożyczek/Kierownik biura terenowego

(Zambrów, Zambrów, )

Nasz klient to instytucja działająca w zakresie pożyczek i dotacji inwestycyjnych wspierająca rozwój obszarów wiejskich .

Miejsce pracy: Zambrów, podlaskie
Nr ref. WSK12OPFR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Aktywne pozyskiwanie klientów funduszu pożyczkowego,

Przyjmowanie i wstępne ocenianie wniosków pożyczkowych,

Doradztwo dla drobnych przedsiębiorców oraz jako konsultant sieci Krajowego Systemu Usług dla MSP,
Pisemne opiniowanie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców,
Monitorowanie spłat pożyczek i udział w windykacji,
Organizacja pracy i zarządzanie biurem terenowym;

Utrzymywanie kontaktów z organizacjami przedsiębiorców, samorządami i powiatowymi urzędami pracy;

Prowadzenie kasy biura terenowego i sporządzanie comiesięcznych raportów;

WYMAGANIA
Wykształcenie: wyższe, preferowane w dziedzinie ekonomii, finansów, bankowości
Minimum 1 rok doświadczenia w analizie finansowej dla MSP, minimum 2 lata w sektorze usług doradczych dla

KLIENT OFERUJE:
Atrakcyjne wynagrodzenie (praca premiowana),
Pełen etat, umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli: &#8221;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;