Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds.sprzedaży

(Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Eureka Sp. z o.o. (www.eureka-hr.pl) to działająca od kilku lat na polskim rynku spółka zajmująca się wdrażaniem efektywnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (szkolenia, projekty EFS, outsourcing kadr i płac, BHP).

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta &#8211; Firmy świadczącej usługi w zakresie: projektowania i montażu instalacji chłodniczych, elektrycznych, klimatyzacyjnych oraz wyposażenia sklepów i marketów.

kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży
(nr ref.: KSM/2012)
Biuro Firmy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Podtrzymywanie wzorowych relacji z dotychczasowymi Klientami
- Realizacja działań marketingowych i promocyjnych
- Kreowanie oraz wdrażanie konkurencyjnych standardów obsługi Klienta

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (min. 2 lata )
- Orientacja na cel i osiąganie wyników
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski

Oferujemy:

- Pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy
- Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (wraz z numerem referencyjnym) na adres:
k.mojszczak@eureka-hr.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Do oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)&#8221;.