Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. funduszy UE

(Opole, Opole, )

Firma DASAN to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Od kilku lat dostarczamy naszym klientom najbardziej optymalnych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie zarządzania zasobami ludzkimi w firmach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr referencyjny: 62/1/2/2011
Branża: Doradztwo/Konsulting/Audyt
Miejsce pracy: opolskie / opolskie / Opole
Proponowany rodzaj kontraktu: umowa zlecenia
Wakaty 1

Obowiązki:
o &#8226; sporządzanie wniosków aplikacyjnych POKL,
o &#8226; opracowywanie ekspertyz i załączników do wniosków o dofinansowanie,
o &#8226; analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich,
o &#8226; doradztwo przy realizacji działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich
Wymagania:
o &#8226; doświadczenia w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla projektów (przynajmniej 2 lata pracy w dziedzinie dotacji)- warunek konieczny
o &#8226; wiedza na temat dostępnych programów UE i warunków ich przyznawania,
o &#8226; wiedza na temat zmian jakie weszły w życie w 2011 roku w pisaniu wniosków
o &#8226; wykształcenie wyższe
o &#8226; staranność, terminowość
Oferujemy:
o &#8226; zatrudnienie na umowę zlecenie na atrakcyjnych warunkach
o &#8226; współpraca z młodym, pomysłowym i dynamicznym zespołem