Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Pozyskiwania Klienta

Kraków, Kraków,

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
&#8226; aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
&#8226; oraz usług oferowanych przez spółkę
&#8226; realizacja planów sprzedaży
&#8226; sporządzanie dokumentacji sprzedażowej w zakresie realizowanych usług
Oczekiwania:
&#8226; zorientowanie na osiąganie wyników
&#8226; samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej
&#8226; komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych
&#8226; relacji z Klientami
&#8226; obsługa komputera
&#8226; mile widziani studenci
Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Podstawę + atrakcyjną prowizję
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Lipiec, 2015  14:44

Identyfikator: 555384

Wyświetleń: 2871