Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Odszkodowań

Nowy Sącz, Nowy Sącz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów
- obsługa klientów
- rekrutowanie współpracowników i budowanie własnej struktury

Wymagania:
- dobra organizacja pracy własnej
- pozytywne nastawienie, chęci do nauki i rozwoju
- komunikatywność i umiejętność współpracy

Mile Widziane:
- doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych

Oferujemy:
- reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość samodzielnego organizowania czasu pracy i wyboru obszaru działania
- czytelny system prowizyjny
- atrakcyjny system motywacyjny
- skuteczny system szkoleń

Ogłoszenie dodane: Sobota, 28 Listopad, 2015  12:45

Identyfikator: 568791

Wyświetleń: 3113