Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Finansowo Ubezpieczeniowy

(Lublin, Lublin, )

Grupa Allianz Polska należy do jednej z największych grup finansowych na świecie, obecnej w 77 krajach i jest w gronie liderów polskiego rynku usług finansowych, ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Produkty z logo firmy posiada już ponad 2,5 miliona klientów indywidualnych i korporacyjnych.
Oddział Allianz Lublin w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnych i otwartych na sukces osób na stanowisko:

SPECJALISTA FINANSOWO UBEZPIECZENIOWY

Opis stanowiska:

&#8226; Realizacja celów zawodowych oraz osobistych
&#8226; Kontakt z ludźmi, zdobywanie wiedzy, rozwój osobisty
&#8226; Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Wymagania:

&#8226; Motywacja i nastawienie na sukces
&#8226; Pasja i pragnienie kontaktu z ludźmi
&#8226; Głód wiedzy i zdobywania nowych umiejętności
Uśmiech i przyjemność w konwersacji

Oferujemy:

&#8226; Pracę w młodym i ambitnym zespole w stabilnej finansowo firmie
&#8226; Wsparcie finansowe
&#8226; Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń umożliwiający osiągnięcie wysokich zarobków
&#8226; Profesjonalny i kompleksowy pakiet szkoleń zawodowych i interpersonalnych
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
&#8226; Bogaty pakiet wyróżniających się na rynku produktów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres :
roman.suwala@port.allianz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.