Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Samodzielny księgowy

(Kołobrzeg, Kołobrzeg, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
&#8226; ewidencja dokumentów źródłowych zewnętrznych i wewnętrznych
&#8226; monitorowanie terminowego spływu należności
&#8226; sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do instytucji zewnętrznych
&#8226; samodzielne naliczanie wynagrodzeń
&#8226; weryfikacja i księgowanie list płac w systemie
&#8226; przygotowanie dokumentów dla ZUS, US, GUS
&#8226; pomoc przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub rachunkowość)
&#8226; znajomość Ustawy o Rachunkowości
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu
&#8226; bardzo dobra znajomości MS Exel
&#8226; bardzo dobra znajomość systemów księgowo-finansowych
&#8226; zdolności komunikacyjne
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; zdolność myślenia analitycznego
&#8226; dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy
&#8226; Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie hotelarskiej
&#8226; Stabilne zatrudnienie, dobre warunki finansowe
&#8226; Możliwość osobistego rozwoju.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres rekrutacja@balticplaza.eu z hasłem &#8222;księgowy&#8221; w temacie wiadomości.