Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Samodzielny Księgowy

Nowy Sącz, Nowy Sącz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy
o rachunkowości i przepisami podatkowymi
 Prowadzenie oraz rozliczanie projektów finansowanych ze środków pozyskanych z UE
 Sporządzanie raportów, sprawozdań analiz oraz prognoz dotyczących obszaru finansowego i operacyjnego
 Komunikacja z instytucjami urzędowymi
 Doradztwo podatkowe i rachunkowe
 Obsługa kadrowo płacowa spółki
 Przygotowywanie na bieżąco wewnętrznych raportów dla Zarządu Spółki
OCZEKIWANIA:
 Doświadczenia minimum 2 lata na stanowisku samodzielnego księgowego
 Znajomość zasad pełnej księgowości
 Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT) oraz umiejętności zastosowania w praktyce.
 Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
 Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, zdolności analitycznego myślenia
 Pełnego zaangażowania w system pracy spółki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
OFERUJEMY:
 Atrakcyjne warunki pracy
 Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji&#8221;. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dziennik Ustaw
nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Listopad, 2014  14:53

Identyfikator: 528250

Wyświetleń: 2563