Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Samodzielna/-y KsiĘgowa/-y

(TomaszÓw Lubelski, Tomaszów Lubelski, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy
Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

- samodzielne prowadzenie pełnej księgowości oraz kadr i płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w firmie zatrudniającej ok. 20 osób,

- kontrola kosztów i płatności,

- kontrola kompletności i rzetelności dokumentów,

- skrupulatne sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie rozliczeń, raportów i deklaracji dla ZUS, US, PFRON, GUS i innych instytucji,

- bieżące sporządzanie raportów okresowych, bilansu rocznego,

- sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

- naliczanie wynagrodzeń,

- monitorowanie zmian w przepisach oraz aktualizowanie posiadanej wiedzy.

Wymagania
Od kandydatów wymagamy:

- doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości oraz kadr i płac - wymóg konieczny,

- znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz prawa pracy,

- mile widziana znajomość programów Subiekt, Rewizor i Płatnik,

- wykształcenia średniego, mile widziane wyższe kierunkowe,

- umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

- samodzielności, dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- mile widziane osoby chcące podnosić swoje kwalifikacje.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, kontrakt lub inną formę akceptowaną przez kandydata,

- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,

- szeroki wachlarz szkoleń,

- pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- przyjazną atmosferę pracy.

Oferta pracy stałej

Agencja Zatrudnienia - certyfikat nr 412

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Styczen, 2013  19:49