Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Samodzielna Księgowa - Kluczbork

(Kluczbork, Kluczbork, )

Progresso Sp. z o.o. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Kluczbork (woj. Opolskie)

Obowiązki osoby na tym stanowisku:
&#8226; dekretacja i księgowanie dokumentów
&#8226; prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
&#8226; przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
&#8226; współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
&#8226; przygotowywanie przelewów bankowych
&#8226; potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
&#8226; czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków
&#8226; prowadzenie ewidencji kasowej

Wymagania:
&#8226; Znajomość zagadnień pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
&#8226; Wykształcenie wyższe kierunkowe
&#8226; Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Bardzo dobra znajomość angielskiego
&#8226; Mile widziana znajomość programu księgowego OPTIMA

Oferujemy:
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (071) 78 33 212

[Certyfikat MPiPS: 4001/1A