Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość

Project Manager &#8211; Usługi Finansowe/Księgowe (czeski/słowacki)

(Warszawa (Centrum), Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient to firma młoda, choć jej sukces jest oparty na ponad 15 latach doświadczenia jego założycieli w obszarze księgowości, konsultacji podatkowych, finansów oraz systemów informatycznych. Oferuje swoim klientom usługi konsultingowe w obszarze rachunkowości finansowej, podatków, kadr i płac, włączając również outsourcing. Dostarcza specjalną pomoc w założeniu przedsiębiorstwa, w zorganizowaniu procesów finansowych i księgowych oraz wspiera we wdrożeniu rozwiązań klasy ERP (SAP, MS Dynamics Navision, lokalne oprogramowania).
Do oddziału zlokalizowanego w centrum Warszawy poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Nr Ref: WDR10APMC
Miejsce pracy &#8211; Warszawa (Centrum)

Miejsce w strukturze firmy:

Podlega Szefowi na Polskę,
Współpracuje z działem operacyjnym, opracowuje i koordynuje projekty usług finansowych dla Klientów firmy,
Koordynuje współpracę z kluczowymi Klientami firmy,
Zarządza zespołem projektowym.

Zakres obowiązków:

Koordynacja projektów dla Kluczowych Klientów,
Ustalanie zespołu projektowego, i zadań dla poszczególnych członków zespołu,
Tworzenie planu realizacji projektu i zapewnianie mu efektywnej realizacji,
Współpraca z Zarządem Firmy,
Raportowanie postępu prac zespołu projektowego do Zarządu,
Koordynowanie budżetu projektowego, nadzór nad fakturowaniem związanym z projektami, płatnościami etc.
Prezentacja Klientowi nowych produktów i usług firmy,
Ciągła komunikacja z Klientem na każdym etapie realizacji Projektu.

Profil kandydata/-tki:

Wykształcenia wyższe (ekonomia, bankowość, finanse)
Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze usług finansowych w międzynarodowym środowisku,
Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
Doświadczenie w sprzedaży będzie niekwestionowanym atutem,
Znajomość innych języków będzie niekwestionowanym atutem,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
Silne ukierunkowanie na zadania i zorientowanie na klienta,

Oferujemy:

Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w bardzo prężnym środowisku, dającym wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres:d.rzepka@jobfinder.pl
prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WDR10APMC
Telefon kontaktowy 22 862 72 50

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)