Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w biurze dochodzenia odszkodowań

(Wrocław, Dolnośląskie, Wroclaw, )
Praca w biurze dochodzenia odszkodowań


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest liderem rynku odszkodowań w Polsce.Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie. Od 29.12.2010r jesteśmy spółką notowaną na GPW.

Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w latach 2008 - 2011 Złote Karty i serduszko za łączną kwotę 600.000 PLN, wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom. Mamy własną fundację EuCO Dzieciom.

Posiadamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, znakomity system szkoleń. W naszej Centrali pracuje ok. 80 osób obsługujących miesięcznie ponad 1500 spraw odszkodowawczych. Za określone wyniki finansujemy biura dla menadżerów, samochody, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych.

Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy AGENTÓW oraz MANAGERÓW na terenie całego kraju.

Jeśli lubisz ludzi i kontakty z nimi, jesteś konsekwentny w działaniu, masz szerokie horyzonty, poszukujesz ambitnej pracy o ponadprzeciętnych dochodach skontaktuj się z nami.

Opis stanowisk:
AGENT dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.
Wymagania:
- Odpowiedzialność i uczciwość
- Chęć pomocy innym
- Otwartość na ludzi
- Nastawienie na sukces i wytrwałość

MENADŻER buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia, oraz zarządza sprzedażą zespołu.
Wymagania:
- Wykształcenie - minimum średnie
- Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
- Niekaralność i dobra opinia w środowisku
- Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
- Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży

OFERUJEMY:
Profesjonalne szkolenia
Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
Finansowanie biur dla menedżerów
Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes E klasa i inne)

CV i List motywacyjny prześlij na adres: m.dobrowolski@euco.pl , w temacie wiadomości prosimy dopisać nazwę stanowiska AGENT lub MANAGER.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl