Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca stała lub dodatkowa

Tarnów i okolice, Tarnów,

Optima S.A. dynamicznie rozwijająca się firma, będąca częścią amerykańskiej korporacji
Dollar Financial Group poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Przedstawiciela -Tarnów i okolice

Wymagania:
*Komunikatywność i otwartość na klientów
*Dobra organizacja pracy własnej
*oświadczenie w branży pożyczkowej- dodatkowy plus
*niekaralność
*wiek min 25 lat

Obowiązki:
&#8226;Sprzedaż pożyczek i obsługa klienta w miejscu jego zamieszkania
&#8226;Aktywne pozyskiwanie klientów

Oferujemy:
&#8226;Umowę zlecenie lub umowę o współpracy
&#8226;Prowizyjny system wynagradzania
&#8226;Programy motywacyjne
&#8226;Elastyczny czas pracy
&#8226;Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy.

Zainteresowane osoby proszę przesłać CV na adres :

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Czerwiec, 2013  13:33

Identyfikator: 462172

Wyświetleń: 1794