Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Menadżerów, Kierowników, Doradców Finansowych

(Warszawa i okolice, Warszawa, )

Sieciowa firmą doradztwa finansowego poszukuje kandydatów na stanowiska:
-DYREKTOR REGIONU
-MENADŻER
-KIEROWNIK GRUPY
-DORADCA FINANSOWY
-ASYSTENT DORADCY
Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice i okolice, Częstochowa, Bydgoszcz, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Olsztyn, Białystok, Lublin, Bielsko Biała, Kalisz, Radom, Toruń, Kielce, Koszalin, Słupsk, Włocławek, Płock, Rzeszów, Opole, Wałbrzych, Zielona Góra, Legnica.
Mogą być osoby bez doświadczenia (robimy bezpłatne szkolenia dla naszych kandydatów)
Zadania:
&#8226; doradztwo w zakresie oferowanych produktów
&#8226; utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; łatwość w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; zaangażowania, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów
&#8226; umiejętności obsługi komputera
&#8226; minimum średnie wykształcenie
Oferujemy:
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
&#8226; możliwość szybkiego awansu
&#8226; bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
&#8226; nagrody za sprzedaż
&#8226; wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicę
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z oświadczeniem
o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997.
rekrutacja@hexel.pl
http://www.hexel.pl »

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 29 Styczen, 2012  21:06